profesjonalne prowadzenie fanpage,

fotografia, fotografia kulinarna

home mail fb
Moja osobista misja
Szanowni Państwo,
 
Zwracam się do Państwa z propozycją współpracy. 
 
Jestem specjalistką od prowadzenia profilu firmowego Facebook Fanpage. 
W innych zakładkach szerzej wyjaśniam specyfikę tego narzędzia wraz z rezultatami, które można dzięki niemu wypracować.
 
Tutaj pragnę podzielić się z Państwem moją osobistą misją - podejściem, które mi towarzyszy i aspektami, na które zwracam uwagę we współpracy z ludźmi.
 
Moją osobistą misją jest pomoc małym i mikro firmom. 
Moje działania zapewniają rozpoznawalność marki na tle innych - konkurencyjnych, ukazanie jej wyjątkowości i zwiększenie liczby klientów poprzez interakcję w przestrzeni internetowej. 
Wiem, że dla nich prowadzenie strony, aktualności i kontakt z fanami jest tak samo ważny jak dla dużych firm. Różnica polega tylko na rozpiętości budżetowej. Duże budżety nie zawsze jednak są potrzebne. 
Czasami wystarczy przemyślana koncepcja, systematyczność i zaangażowanie. Współpraca ze mną je zapewnia. 
Jestem na wyciągnięcie ręki - wspieram, objaśniam i odpowiadam na niejasności.
Wczuwam się w swoją pracę. Staję się biznesem, dla którego pracuję. Staram się być blisko klientów, wyprzedzać ich ruchy, proponować świeże rozwiązania.
 
Współpraca ze mną odciąży Państwa od ciągłego zastanawiania się nad wydźwiękiem komunikacji z klientami. Zadbam o to, by wizerunek Państwa firmy był spójny i przyciągający. Poprzez swoją pracę, zajmę się uatrakcyjnieniem marki w oczach klienta. 
 
Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej o wspomnianym rozwiązaniu - zapraszam na spotkanie. Opowiem dokładnie jak działa i wyjaśnię metodykę swojej pracy.
Zaproponuję również rozwiązania dla Państwa marki.
 
Zapraszam do współpracy.
Marta Haraźny