Poznaj mnie!

Cześć, jestem Marta! Social media manager z zamiłowania i doświadczenia. Nieustannie pomagam polskim markom w zdobyciu uwagi na Facebooku, Instagramie, Tik toku i w innych zakątkach internetu. Co robię? No cóż, tworzę, kreuję, udoskonalam…można powiedzieć, że w dziedzinie social mediów jestem nieco jak Mary Poppins – wprowadzam trochę magii, żeby Twoja marka wyróżniła się i zrobiła wrażenie!

O mnie

Hej! Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę! Jestem Marta, social media manager z 10-letnim doświadczeniem w branży. Tak, dobrze słyszysz – spędziłam ponad dekadę na tworzeniu, rozwijaniu i zarządzaniu social media dla różnych firm i marek!

Moje podejście do zarządzania social media jest proste – kładę nacisk na kreatywność, jakość i zaangażowanie. Uwielbiam myśleć poza schematami i szukać nowych sposobów na dotarcie do klientów. W mojej pracy staram się wykorzystywać najnowsze trendy i narzędzia, aby zawsze być krokiem przed konkurencją.

Jednak dla mnie najważniejsze jest nawiązywanie relacji z moimi klientami. Uwielbiam poznawać ich historie, cele i wartości, aby móc stworzyć strategie, które odzwierciedlają ich indywidualność. Dlatego zawsze staram się zapewnić przyjazną i współpracującą atmosferę, w której moi klienci czują się swobodnie i zawsze mogą liczyć na moje wsparcie.

Jeśli szukasz eksperta, który z pasją podejdzie do zarządzania Twoimi social mediami, a przy tym będzie mieć wgląd w Twoje cele biznesowe i wartości, to jestem idealną kandydatką. Zapraszam do kontaktu, a razem stworzymy coś wspaniałego!

Co mówią o mnie moi klienci?

Stwórzmy coś razem!

Moja strona internetowa wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzystanie z niej. Pliki cookies możesz kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Regulamin