Pomogę Ci w działaniach marketingowych w Twojej firmie

FACEBOOK  &  INSTAGRAM

Usługi dodatkowe

Czy prowadzenie jedynie profilu społecznościowego nie spełnia Twoich oczekiwań? Może szukasz czegoś więcej niż tylko wsparcia w zakresie social mediów? Może potrzebujesz pomocy w kreowaniu wizerunku Twojego produktu lub usługi? A może chcesz poznać tajniki prowadzenia profilu samodzielnie, ale brakuje Ci wiedzy i umiejętności?

Nie martw się! Z przyjemnością pomogę Ci w rozwoju Twojej marki, wykorzystując swoje 10-letnie doświadczenie w marketingu. Nie tylko pomogę Ci w kwestiach związanych z social mediami, ale również w innych aspektach marketingowych. Stworzymy razem wizualną koncepcję Twojego produktu lub usługi, pokażemy go światu i rozwiniesz swoją markę w sposób niezwykły!

W czym jeszcze mogę Ci pomóc?

STRATEGIA SOCIAL MEDIA

Audyt profilu, analiza Twojej konkurencji i grupy docelowej, pomysły na kontent, język komunikacji, sugerowane grafiki, plan kampanii reklamowych czyli gotowy plan działania na social media dla Twojej marki!

od 1800 zł

(jednorazowo)

SZKOLENIA

Jeśli chcesz nauczyć się samodzielnie zarządzać swoją marką w social mediach, tworzyć posty, grafiki i angażujące treści, realizować kampanie reklamowe lub po prostu chcesz nauczyć się obsługi tych portali – popracujmy nad tym razem, nauczę Cię wszystkiego!

200 zł/h

KONSULTACJE

Chcesz omówić zagadnienia związane z social mediami, a może oczekujesz doradztwa w zakresie indentyfikacji wizualnej? Chcesz abym pojawiła się w Twoim biurze? Potrzebujesz pomocy na evencie lub chcesz nadzorowała sesję zdjęciową dla Twojej marki? Potrzebujesz szybkiej i konkretnej wiedzy lub pomocy? Daj znać!

200 zł /h
online

GRAFIKI NA SOCIAL MEDIA

Masz już koncepcję na post, ale brakuje Ci kreacji wizualnej na social media? A może planujesz kampanię reklamową i brakuje Ci tylko grafiki? Stworzę je dla Ciebie !

od 60 zł
za grafikę

Współpracuję z innymi

W branży e-commerce na pewno wsparcie będzie Ci potrzebne z zakresie innych usług.

Grafika & Projektowanie stron

Potrzebujesz pomocy z brandingiem, projektem identyfikacji wizualnej, logo, stroną internetową lub po prostu z projektem wymagającym grafika? Dobrze trafiłeś! Współpracuję ze studiem graficznym, gdzie pomożemy Ci z każdym graficznym wyzwaniem! Co oferujemy? Pełny branding, identyfikacja wizualna, projekt opakowań, projekt plakatu, projekt kolażu oraz materiały promocyjne, audyt UX, UX Research. Projekt UX & UI

Google Ads

Czy chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie, znaleźć nowych klientów i zbliżyć się do swojej docelowej grupy odbiorców? Aby Ci w tym pomóc, współpracuję z ekspertami Google Ads. Dopasowana do Twoich celów biznesowych skuteczna strategia reklamowa zostanie zapewniona, jeśli zrozumiesz platformę Google Ads i jej narzędzia i możliwości. Mamy odpowiednie narzędzia i doświadczenie, aby przyciągnąć uwagę docelowej grupy odbiorców, niezależnie od tego, czy chodzi o reklamy tekstowe, reklamy w sieciach reklamowych, remarketing lub reklamy wideo.

SEO

Czy Twoja strona internetowa wymaga poprawy w wyszukiwarkach? Czy chcesz zwiększyć swoją obecność online i przyciągnąć więcej organicznego ruchu? Współpracuję z doświadczonym zespołem ekspertów SEO, którzy dokładnie wiedzą, jak skutecznie optymalizować strony internetowe. Dostaniesz dostosowaną strategię do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy potrzebujesz budowy linków, optymalizacji treści, badań słów kluczowych czy optymalizacji technicznej!

Fotografia

Szukasz profesjonalnej oferty fotografii produktowej i wizerunkowej, aby odnieść sukces na konkurencyjnym rynku internetowym? Dokładnie rozumiem, jak ważne jest, aby prezentować produkty w sposób przyciągający uwagę. Współpracuję z fotografami, aby uzyskać profesjonalne, estetyczne zdjęcia, które przyciągną uwagę klientów.

Stwórzmy coś razem!

Moja strona internetowa wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze korzystanie z niej. Pliki cookies możesz kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Regulamin