profesjonalne prowadzenie fanpage,

fotografia, fotografia kulinarna

home mail fb
Oferta

Oferuję profesjonalne tworzenie oraz prowadzenie fanpage w serwisie społecznościowym Facebook. Moja oferta skierowana jest przede wszystkim do mikro i małych przedsiębiorstw, które nie mogą pozwolić sobie na korzystanie z dużej agencji reklamowej – jednak tak jak każdy, chcą promować się i swoje produkty na portalu Facebook.

 

Powierzając mi swojego fanpage’a możecie mieć pewność, że będzie on prowadzony kreatywnie i z pasją , a przede wszystkim indywidualnie. Każdy nowy klient to nowe wyzwanie, zupełnie inna oferta i plan działania.

 

Branża, w której się specjalizuję to przede wszystkim gastronomia: kawiarnie, restauracje, sklepy, cukiernie, puby, cluby, kulinaria, a także magazyny kulinarne i gastronomiczne. Inną bliską mi dziedziną jest: zdrowie, żywność, dietetyka, kosmetyka, fryzjerstwo, uroda, makijaż, produkty kosmetyczne. Ze względu na zainteresowania oraz zawód plastyka/projektanta, chętnie podejmę się szeroko pojętego designu - sztuka, projektowanie wnętrz, sklepy wnętrzarskie, sklepy internetowe, szkoły, fotografia, architektura, firmy szkoleniowe. To jednak nie wszystko, ponieważ poprowadzę też inne profile niezależnie od branży, produktu czy usługi - każdy nowy klient, to nowe wyzwanie, dlatego zachęcam do skontaktowania się ze mną.

 

Istotnym elementem mojej indywidualnej oferty jest fotografia. Zajmując się fanpage’em związanym z gastronomią, oferuję dodatkowo fotografię kulinarną. Zdjęcia nie stylizowane, ale zachęcające – pokazujące jak Wasze potrawy wyglądają naprawdę. Dzięki temu, na pewno pozyskacie większą ilość klientów – pamiętajmy, że ludzie jedzą oczami.

 

Fotografia dotyczy również zdjęć produktów, realizacji – wszystkiego czego ja mogę się podjąć, a czym Wy możecie się pochwalić wśród Waszych fanów na fanpage’u.

Jeśli jednak nie możecie pozwolić sobie na dodatkowy koszt jakim jest zarządzanie fanpage’a przeze mnie, mam też dla Was inne rozwiązanie:

 

  • możecie podjąć współpracę ze mną aby „rozkręcić” wasz profil na Facebooku przez okres miesiąca, dwóch lub trzech, a później powierzyć to zadanie osobie w waszej firmie jako dodatkowy obowiązek
  • możecie skorzystać z oferty szkolenia - przeprowadzę krótkie szkolenie dla osoby, która docelowo będzie zajmowała się profilem waszej firmy – omówimy wtedy to, co dla profilu Waszej firmy jest najważniejsze
  • możecie skorzystać z usługi fotograficznej, w zależności od waszych potrzeb i profilu firmy

 

Prowadzenie fanpage:

 

  • Zakładanie profilu firmowego
  • Ujednolicenie istniejącego wizerunku firmy na Facebooku
  • Tworzenie i dodawanie treści
  • Interakcja z użytkownikami – odpowiadanie na zapytania i komentarze
  • Prowadzenie akcji promocyjnych
  • Administracja i zarządzanie wydarzeniami, albumami zdjęciowymi
  • Dodatkowo: usługa fotograficzna

 Prowadzenie fanpage to:

 

 

Zastanawiacie się czy powinniście zdecydować się na
profesjonalne prowadzenie fanpage?